Skip to content Skip to footer
o equay

O nas

Jesteśmy dynamiczną grupą pasjonatów elektromobilności, która sprawnie podchodzi do tematu i szuka najlepszych dla Ciebie rozwiązań. Doradztwo i silne wsparcie merytoryczne, to nasze drugie imię. Wiemy, jak trudny jest wybór, przed którym stoją posiadacze auta elektrycznego, instytucje publiczne i przedsiębiorcy chcący zainwestować w stacje ładowania samochodów elektrycznych. Gwarantujemy, że sprawnie zajmiemy się Twoją koncepcją i potrzebami. Nasze pomysły, know-how i szeroka oferta, pozwolą wybrać rozwiązanie idealnie dopasowane do Twojego przypadku. Kompleksowo wykonamy usługę montażu, przygotujemy niezbędną dokumentację, zadbamy o odbiór UDT i połączymy Twoją stację z systemem zarządzania. Co ważne, nadal będziemy odbierać Twoje telefony i serwisować stację, jeżeli tylko okaże się to konieczne. Działamy na terenie całej Polski - jesteśmy do Twojej dyspozycji.

NASZA STRATEGIA

Jak działamy?

01

POTRZEBY I OFERTA

Kluczowa jest dla nas rozmowa i wizyta w miejscu posadowienia ładowarki, by dokładnie poznać Twoje potrzeby, oczekiwania i warunki. Na tej podstawie doradzamy, przygotowujemy audyt i projekt. Finalnie tworzymy dedykowaną ofertę, często wraz z propozycją finansowania przedsięwzięcia.
02

REALIZACJA PROJEKTU

Poprowadzimy cały projekt od A do Z. Zajmiemy się niezbędnymi formalnościami. Wykonamy instalację i całe zaplecze stacji ładowania. Podłączymy i uruchomimy ładowarkę, a gdy jest to potrzebne, przygotujemy odbiór UDT. Odpowiednio oznakujemy miejsce postojowe oraz stację ładowania.
03

UTRZYMANIE I SERWIS

Otrzymasz dopasowaną do Twoich potrzeb umowę serwisowo-gwarancyjną. Zadbamy o to, by Twoje stacje ładowania były zawsze gotowe do pracy. W razie problemu zapewniamy szybki czas reakcji, precyzyjną identyfikację problemu i sprawną naprawę usterki.
04

SYSTEM ZARZĄDZANIA

Będziesz mieć całodobowy zdalny dostęp do stacji i wszystkich danych ładowania. Zapewniamy profesjonalny helpdesk 24/7, aplikację (android i IOS), oraz karty RFID dla Twoich klientów. Obsłużymy też za Ciebie wszelkie rozliczenia z klientami.
DLACZEGO EQUAY?

Nasze moce

80
Wiedza i doświadczenie
80
Kompleksowe usługi
80
Szeroka oferta produktowa
80
Pełne zaangażowanie
80
Wsparcie na każdym etapie
80
Sprawne działanie
PASJONACI ELEKTROMOBILNOŚCI

Nasz zespół

Jeżeli szukasz zaangażowanego, dyspozycyjnego zespołu, z którym możliwy jest łatwy kontakt i szybka reakcja na Twoje zapytania oraz potrzeby, to właśnie taką grupę tworzymy w EQUAY.

Icon

Marek Kwiczala CEO EQUAY

Specjalista od dużych tematów z ogromnym doświadczeniem i odwagą - dla niego nie ma rzeczy niemożliwych. Zawsze gotowy na spotkanie i rozmowę. Za dużo pracuje, ale kocha to co robi.
KONTAKT
Icon

Jarosław Zientara COO EQUAY

Dba o sprawne i efektywne wykonywanie zleceń. Dzięki niemu nasza ekipa montażowa jest zawsze w odpowiednim miejscu i czasie. Jeśli trzeba, pojedzie w środku nocy rozwiązać problemy w lokalizacji oddalonej nawet o setki kilometrów. Perfekcjonista w każdym calu - nie spocznie, póki nie zamknie tematu na 100%.
KONTAKT
Icon

Bartłomiej Hapka BDM EQUAY

Rozwój firmy i zadowolony Klient to jego główny cel. Nowe produkty i usługi w naszej ofercie wprowadza z myślą o bardzo zróżnicowanych potrzebach odbiorców. To najpewniej jego spotkasz na targach i innych eventach związanych z elektromobilnością, a on chętnie porozmawia o możliwościach EQUAY i tematach związanych z branżą e-mobility.
KONTAKT
Icon

Mateusz Rusinek Inżynier Robót Elektrycznych

Kwestie techniczne nie mają przed nim tajemnic. Często projekt i jego realizacja wymagają zaangażowania wielu osób z różnych dziedzin - on zadba o to, by każdym etapem zajęła się właściwa i dobrze wykwalifikowana osoba lub cały zespół podwykonawców.
KONTAKT